Site Logotype

O nas

Tworzymy miejsce, w którym każdy może poczuć się piękny i wyjątkowy. Poznaj naszą filozofię.

O nas

Choć zachowujemy odrębność, potrafimy współdziałać w tworzeniu wartościowych rzeczy. Łączy nas pasja do naturalnych metod odmładzania twarzy, miłość do natury, pozytywne spojrzenie na świat oraz holistyczne podejście do kwestii piękna. Potrafimy dostrzec je w każdym człowieku i sprawić, by było jeszcze lepiej widoczne. Głęboko wierzymy, że sprzyja temu stan wewnętrznej harmonii, dlatego wkładamy całe serca w to, aby stworzyć miejsce przytulne, pełne ciepła i pozytywnej energii.

Nasz zespół

Ania

Moją intencją jest tworzenie miejsca, w którym promowane jest holistyczne podejście do zdrowia i piękna oraz uświadamiane, że szybkie i powierzchowne działania nie są jedyną słuszną drogą, aby wyglądać i czuć się młodo. Wierzę, że kluczem jest dbałość o swoje ciało i umysł każdego dnia.
Wcześniejsza ścieżka mojego rozwoju zawodowego nie do końca spełniła moje oczekiwania. Od dłuższego czasu czułam, że cały dzień spędzony w pozycji siedzącej, przy komputerze, wpływa destrukcyjnie na moje zdrowie i wygląd. I tak z czasem, z potrzeby zmiany, ale z poszanowaniem zdobytej wiedzy i doświadczenia narodziło się TOUCH. 
Marzę, aby TOUCH inspirowało do naturalnego dbania o siebie, aby każda kobieta poczuła tutaj, że jest piękna. Chcę pomagać ludziom w osiągnięciu dobrego samopoczucia oraz utrzymaniu zdrowia i młodości. Pragnę robić to w pięknym miejscu i z dobrą energią.
Od lat jestem zakochana w górach, gdzie mogłabym się przenieść nawet dziś. Lubię spokój, las, a także, kiedy dzieje się dużo dobrego.

ania1
ania2

Ania

Od zawsze pracuję z ludźmi i dla ludzi. Wiele czasu współpracowałam z innymi wydobywając ich potencjał kompetencyjny, aktualnie wydobywam piękno płynące z twarzy.
Odkąd zaczęłam interesować się procesami starzenia, totalnie pochłonęło mnie wszystko, co mówi o jego biologicznych podstawach. Zachwyca mnie fakt, jak bardzo jesteśmy złożonym systemem – to co dzieje się w odległych miejscach naszego ciała ma niebywały wpływ na kondycję naszej twarzy. Stale zgłębiam wiedzę z dziedziny anatomii, osteopatii, fizjoterapii, aby moja praca była kompleksowa i w pełni odpowiadała Twoim potrzebom.
Największą radość z wykonywanej przeze mnie pracy mam wtedy, gdy oprócz spodziewanych efektów, widzę na Twojej twarzy odprężenie i uśmiech.
Kocham naturę, w szczególności las i góry – to tam pozyskuję najwięcej dobrej energii, którą będę się z Tobą dzielić w TOUCH.
Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a siła intencji nie ma granic

  • Service icon Ania
  • Service icon Ania

Moją intencją jest tworzenie miejsca, w którym promowane jest holistyczne podejście do zdrowia i piękna oraz uświadamiane, że szybkie działania nie są jedyną drogą, aby wyglądać i czuć się młodo. Wierzę, że kluczem jest dbałość o swoje ciało i umysł każdego dnia. Marzę, aby TOUCH inspirowało do naturalnego dbania o siebie, aby każda kobieta poczuła tutaj, że jest piękna. Chcę pomagać ludziom w osiągnięciu dobrego samopoczucia oraz utrzymaniu zdrowia i młodości.

Od zawsze pracuję z ludźmi i dla ludzi. Wiele czasu współpracowałam z innymi wydobywając ich potencjał kompetencyjny, aktualnie wydobywam piękno płynące z twarzy.

Stale zgłębiam wiedzę z dziedziny anatomii, osteopatii, fizjoterapii, aby moja praca była kompleksowa i w pełni odpowiadała Twoim potrzebom.

Największą radość z wykonywanej przeze mnie pracy mam wtedy, gdy oprócz spodziewanych efektów, widzę na Twojej twarzy odprężenie i uśmiech.

Co jest dla nas ważne

Natura

Żyjemy i działamy w zgodzie z naturą i blisko niej 

Piękno

Pomagamy odkrywać naturalne, również to wewnętrzne, piękno 

Pasja

Kochamy to, co robimy i spełniamy w ten sposób marzenia